Marki i specjalizacje

– Montaż magazynów samonośnych.
– Montaż regałów półkowych.
– Montaż regałów paletowych.
– Montaż regałów typu Push Back.
– Montaż regałów typu Radioshuttle.
– Montaż regałów typu Drive-In.
– Montaż regałów automatycznych.
– Montaż regałów wspornikowych.
– Montaż regałów sklepowych.
– Montaż akcesoriów regałowych.

– Demontaż magazynów samonośnych. 
– Demontaż regałów półkowych.
– Demontaż regałów paletowych.
– Demontaż regałów typu Push Back.
– Demontaż regałów typu Radioshuttle.
– Demontaż regałów typu Drive-In.
– Demontaż regałów automatycznych.

Montaż regałów magazynowych

Jednym z kluczowych elementów naszej oferty jest profesjonalny montaż regałów magazynowych. To usługa, która nabierała coraz większego znaczenia, na przestrzeni ponad dwudziestu lat działalności naszej firmy. Dziś zapewniamy klientom nie tylko kompleksowe, ale przede wszystkim nowoczesne rozwiązania w zakresie regałów magazynowych wysokiego składowania.

Zdobyte doświadczenie oraz współpraca z renomowanymi producentami podzespołów pozwala nam oferować państwu montaż regałów magazynowych w Łodzi, niezależnie od powierzchni składowania. Zapewniamy bezpieczne rozwiązania, cechujące się odpowiednią wytrzymałością oraz dopasowaniem do państwa indywidualnych potrzeb. Wykonujemy także montaż regałów sklepowych, w różnych konfiguracjach.

 

Montaż regałów magazynowych

Klientom proponujemy montaż regałów magazynowych o zróżnicowanej konstrukcji oraz technologii. Wśród głównych produktów możemy wymienić montaż regałów półkowych, paletowych, typu Push Back, Radioshuttle, Drive-on czy automatycznych. Usługę adresujemy nie tylko do tych z państwa, którzy dopiero projektują nową przestrzeń składowania, ale także do klientów chcących dokonać gruntownej przebudowy posiadanego magazynu.

Wówczas proponujemy kompleksowe rozwiązanie, jakim jest demontaż istniejących oraz montaż nowych regałów magazynowych, w dopasowanej do państwa potrzeb konfiguracji. Wszystkie usługi objęte są gwarancją, a wykonane prace poświadczamy stosowną dokumentacją, potwierdzającą bezpieczeństwo korzystania z regałów, która niezbędna jest podczas kontroli prowadzonych np. przez Państwową Inspekcję Pracy.

Montaż regałów wysokiego składowania

Montaż regałów wysokiego składowania przeprowadzają nasi pracownicy, legitymujący się doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie, zdobywaną przez wiele lat. Wszystkie realizacje cechuje dokładność oraz terminowość. Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo podczas użytkowania regałów, dlatego też ogromną wagę przykładamy do precyzyjnego montażu każdego elementu konstrukcyjnego.

Współpracując z nami, mają państwo pewność, że zaproponujemy rozwiązania nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim zgodne z obowiązującymi przepisami oraz państwa indywidualnymi oczekiwaniami. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty, obejmującej montaż regałów magazynowych. Po poznaniu państwa potrzeb oraz specyfiki działalności, jaką prowadzicie, zaproponujemy optymalne systemy regałów wysokiego składowania, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie każdego typu magazynu.

Close Menu