Firma ŻAB-TRANS Piotr Żabski z Łodzi to ponad dwadzieścia pięć lat tradycji na rynku usług transportowych.  To także serwis i montaż regałów wysokiego składowania. Na zlecenie  dokonujemy ich montażu i demontażu, przeglądów regałów magazynowych pod kątem ich zgodności z normami przepisów bezpieczeństwa, napraw oraz  przesunięć regałów w inne miejsce. Ponadto na potrzeby klienta wystawiamy niezbędną dokumentację do kontroli np. z PIP.

W toku naszej wieloletniej działalności montaż regałów magazynowych stawał się coraz istotniejszym obszarem działania. Świadczone przez nas usługi transportowe unaoczniły nam, jak duży wpływ na ich organizację wywiera dobre planowanie przestrzeni magazynowych i jak istotną kwestią jest solidny i bezpieczny montaż regałów magazynowych. W trakcie naszej działalności czas nie stał w miejscu. Skala transportu zwiększyła się wielokrotnie, liczba magazynów rośnie systematycznie, konkurencja firm przewozowych zaostrzyła się, zaś kwestia organizacji magazynów, montażu i demontażu regałów magazynowych, stała się palącą potrzebą, pozostającą wyraźnie w cieniu rozwoju innych usług związanych z transportem.

 

1374_14a
Image - Gallery - 7 - Push-back-pallet-racking - es_ES

Dlatego, kierowani tym odkryciem zdecydowaliśmy się świadczyć swoje usługi tam, gdzie najdotkliwsze okazały się ograniczenia na szych partnerów biznesowych, zaś oferta odpowiadająca na ich potrzeby w tym zakresie okazała się najbardziej ograniczona. Kwestia solidnego montażu, bezpiecznego demontażu oraz przeglądów i konserwacji regałów magazynowych, stopniowo wysunęła się na  pierwszy plan działalności ŻAB-TRANS. Pozytywny odzew na naszą działalność wraz ze stale rosnącą liczbą naszych klientów przekonał nas, że obraliśmy właściwą drogę. 

Posiadamy niezbędne certyfikaty do wykonywania przeglądów regałów magazynowych. Rozumiemy, iż solidność i dokładność wykonywanych przez nas prac w tym zakresie jest gwarancją spokoju i bezpieczeństwa naszych klientów, ich pracowników, rodzin i bliskich. Nigdy o tym nie zapominamy, dokładając  wszelkich starań, by  świadczona przez nas usługa była wyłącznie najwyższej jakości i standardu.

Close Menu