Regały paletowe to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia każdego nowoczesnego magazynu, w którym towary składowane są na paletach. Oferowane przez nas produkty zapewniają pełną optymalizację przestrzeni magazynowej, z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas eksploatacji regałów.

Wyróżnia nas ponad dwadzieścia lat obecności na rynku, a co za tym idzie ogromne doświadczenie zdobywane zarówno przy niewielkich, jak i rozbudowanych realizacjach. Korzystamy z rozwiązań najwyższej jakości, będących gwarancją trwałości, niezawodności oraz bezpieczeństwa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując klientom regały paletowe w Łodzi dopasowane ściśle do ich potrzeb.

Regały magazynowe paletowe

Regały magazynowe paletowe doskonale sprawdzają się w magazynach wielkopowierzchniowych i tych, w których przechowywane są towary wielkogabarytowe. Duża nośność półek, możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły sprawiają, że są to rozwiązania uniwersalne, wpisujące się w każdą niemal branżę. Istotnym atutem regałów paletowych jest łatwa kontrola stanu magazynowego oraz bezproblemowa dostępność składowanych towarów.

Wśród oferowanych rozwiązań posiadamy regały paletowe wjezdne, które zapewniają maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Ich konstrukcja pozwala na poruszanie się wózków widłowych między rzędami oraz optymalne układanie towaru na poszczególnych półkach. Regały wjezdne polecane są przede wszystkim do magazynów, w których przechowywany jest asortyment o zbliżonej wielkości.

Montaż regałów paletowych

Montaż regałów paletowych realizujemy po wcześniejszym poznaniu państwa oczekiwań, a także specyfiki prowadzonej działalności. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie regałów magazynowych do obiektywnych potrzeb konkretnej firmy. W niektórych miejscach sprawdzą się regały paletowe rzędowe, w innych z kolei najlepszym rozwiązaniem będą regały przesuwne, wjezdne lub przepływowe.

Zapraszamy do współpracy. Każdy regał paletowy, który dla państwa przygotujemy, przechodzi rygorystyczne kontrole jakości. To gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności montowanych systemów magazynowych. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o poszczególnych produktach, a także skonsultować się ze specjalistami Żab-trans w zakresie wyboru optymalnych regałów do państwa firmy. Wszystkie produkty objęte są gwarancją oraz posiadają dokumentację, potwierdzającą ich zgodność z obowiązującymi przepisami i normami.

Close Menu