Nowoczesne regały półkowe to doskonałe rozwiązanie do każdego magazynu, w którym liczy się optymalizacja przestrzeni do przechowywania oraz prawidłowe jej wykorzystanie. Produkty, które oferujemy naszym klientom to wysokiej jakości konstrukcja, dopasowana do specyfiki towarów, jakie mają być na niej składowane, a także różnorodne akcesoria dodatkowe.

Regały półkowe magazynowe wykonujemy ściśle według potrzeb klienta, proponując rozwiązania nie tylko trwałe, ale przede wszystkim bezpieczne. Technika magazynowa to działalność, która od początku funkcjonowania naszej firmy stanowi jedną z najważniejszych gałęzi. Ciągła inwestycja w sprzęt oraz szkolenia pozwalają nam na oferowanie państwu nowoczesnych systemów magazynowych, które sprawdzą się w każdej branży.

Regały metalowe półkowe

Regały metalowe półkowe, właściwie zaprojektowane i dostosowane do specyfiki przechowywanych towarów, zapewniają nie tylko optymalizację przestrzeni magazynowej, ale także sprawną kompletację zamówień. Prowadzimy montaż regałów półkowych w konfiguracji dopasowanej do państwa potrzeb, wielkości magazynu i gabarytów oferowanych towarów. Regały mogą być wyposażane w elementy dodatkowe, którymi są ścianki, przegrody czy dedykowane szuflady.

W zależności od państwa indywidualnych potrzeb regał półkowy może stanowić zabudowę wielopoziomową, pozwalającą na maksymalnie efektywne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Rozwiązania, jakie oferujemy, oparte są o konstrukcje bezpieczne i trwałe. Na wszystkie realizacje udzielamy gwarancji, a po zakończeniu montażu przekazujemy klientom dokumentację regałów półkowych, która potwierdza ich zgodność z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami.

Regały magazynowe półkowe

Nasze regały magazynowe półkowe znajdują zastosowanie w każdej niemal branży. Doskonale nadają się do przechowywania przedmiotów o niestandardowych kształtach, co przydatne jest między innymi w przemyśle motoryzacyjnym. Rozwiązania wyróżnia wygodny dostęp do składowanych towarów, odporność, którą zapewniają trwałe materiały wykorzystywane do produkcji regałów, a także niemal dowolna ich konfiguracja. Oferujemy półki pełne, siatkowe, panele ochronne, separatory oraz inne akcesoria, poprawiające komfort i bezpieczeństwo w magazynie.

Zapraszamy do współpracy. Wyróżnia nas ponad dwadzieścia lat obecności na rynku, co dało nam solidną podstawę do budowania wizerunku marki oferującej rozwiązania wysokiej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wystarczy skontaktować się z naszym działem handlowym, aby uzyskać niezbędne informacje o oferowanych regałach półkowych. Nasi pracownicy służą profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego systemu regałów do państwa firmy, który zapewni optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej.

Close Menu