Regały samonośne to nowoczesne rozwiązanie w zakresie logistyki magazynowej, połączone bezpośrednio z systemem konstrukcyjnym budynku. Naszym klientom oferujemy regały samonośne, które doskonale sprawdzą się przy składowaniu różnorodnych towarów, niezależnie od specyfiki rotacji – FIFO lub LIFO.

Proponowane przez nas regały samonośne w Łodzi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie zróżnicowanych czynników atmosferycznych. Pozwalają na łatwe zarządzanie powierzchnią magazynową, optymalizując jej wykorzystanie. Magazyn samonośny na regałach przygotowywany jest ściśle w porozumieniu z klientem, aby zaprojektowane rozwiązania odpowiadały specyfice jego działalności oraz rodzajom przechowywanych towarów.

Regały samonośne

Warto wspomnieć, że regały samonośne, jakie oferujemy naszym klientom, są przystosowane do obsługi automatycznej lub tradycyjnej – z wykorzystaniem wózków widłowych. Magazyn samonośny na regałach jest także rozwiązaniem minimalizującym zaangażowanie finansowe klientów w budowę nowych obiektów do przechowywania produktów. Wysokość magazynów oraz ich kubatura zależna jest jedynie od lokalnych warunków zabudowy.

Do jakich branż polecane są regały samonośne? Do każdej, w której liczy się optymalizacja kosztów składowania. Rozwiązanie to z powodzeniem stosowane jest więc w firmach związanych z przemysłem spożywczym czy farmaceutycznym. Niemal dowolna adaptacja przestrzeni magazynowej umożliwia łatwe przechowywanie towarów wielkogabarytowych czy tych o niestandardowych wymiarach.

Regały samonośne Łódź

Jeśli poszukują państwo rozwiązań magazynowych dopasowanych do waszych potrzeb – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą regały samonośne. Łódź jest miastem, w którym firma ŻAB-Trans ma siedzibę, ale obsługujemy klientów także z innych miejscowości. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych rozwiązań magazynowych i dopasować je do swoich potrzeb.

Służymy profesjonalnym wsparciem przy projektowaniu i montażu magazynów samonośnych na regałach, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Współpracując z nami, zyskują państwo gwarancję najwyższej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Zachęcamy do osobistego kontaktu, abyśmy mogli przygotować ofertę na regały samonośne, które spełnią państwa oczekiwania.

Close Menu