Okresowe przeglądy regałów:

Oferta ŻAB-Trans to między innymi kompleksowy serwis regałów, wykonywany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Usługa adresowana jest do przedsiębiorców dysponujących powierzchniami magazynowymi, w których wykorzystywane są regały i konstrukcje stalowe. Przeglądy mają na celu przede wszystkim zapewnienie bezpiecznych warunków przy korzystaniu z regałów o różnej wielkości oraz nośności.

Na rynku istniejemy od ponad dwudziestu lat, zajmując się między innymi montażem oraz serwisem regałów wysokiego składowania. Usługi obejmują serwis regałów przesuwnych, wspornikowych i półkowych. Przeglądy wykonujemy w oparciu o wytyczne zawarte między innymi w polskich i europejskich normach, co sprawia, że oferowane usługi świadczone są na wysokim poziomie, gwarantującym bezpieczeństwo eksploatacji regałów magazynowych.

Serwis regałów Łódź

Przegląd i serwis regałów w Łodzi obejmuje między innymi: pomiar odchyleń słupów regałowych od pionu, badanie stanu technicznego pozostałych elementów, a także sprawdzenie kotwień, zabezpieczeń i mocowań. W ramach prac naprawczych naszym klientom oferujemy wymianę uszkodzonych elementów regałów, usuwanie korozji oraz malowanie konstrukcji.

Serwis regałów magazynowych świadczony jest przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz posiadającym odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Korzystamy z nowoczesnych i trwałych rozwiązań, które podniosą poziom bezpieczeństwa w prowadzonym przez państwa magazynie.

Serwis regałów wspornikowych

Dla naszych klientów przeprowadzamy okresowy przegląd oraz serwis regałów wspornikowych. Ma to ogromne znaczenie w miejscach, gdzie regały wysokiego składowania obsługiwane są przez wózki widłowe, mogące uszkadzać konstrukcję. Nasza usługa pozwala wyeliminować zagrożenie, identyfikując elementy, które mogły zostać naruszone podczas wykonywania codziennych prac magazynowych, czy zaczęły korodować z uwagi na czas ich użytkowania.

Serwis regałów półkowych realizujemy w oparciu o wcześniejsze ustalenia, dokonane podczas kompleksowego przeglądu. Wyszczególniamy elementy, które wymagają naprawy bądź wymiany, a następnie przedstawiamy klientowi zestawienie prac, jakie należy wykonać, aby podnieść poziom bezpieczeństwa w pomieszczeniach magazynowych. Po akceptacji dokumentu przez państwa przystępujemy do czynności serwisowych, których realizację potwierdzamy protokołem.

Zapraszamy do współpracy! Ofertę obejmującą serwis regałów w Łodzi dopasowujemy do potrzeb każdego klienta, dlatego też warto się z nami skontaktować, aby poznać szczegóły przyszłej współpracy. Stosujemy jedynie markowe, wytrzymałe rozwiązania, które zapewnią państwu bezpieczne korzystanie z regałów wysokiego składowania.

Close Menu